Uitslagen

29E MARESIA CROSS DUATHLON  ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
                              UITSLAGENLIJST

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      D00, RBR D/H00 D/H08                                   
    1 Lova la Grand          13 CDTG                    22:13
                                                             
      H08, RBR D/H00 D/H08                                   
    1 Sep van Rooij          11 Arendonk (BEL)          19:35
    2 Mark Brok              11 TLV De Langstraat       20:04
    3 Milan Smelt            11 CDTG                    20:21
    4 Tijn van der Krabben   11 TLV De Langstraat       20:57
    5 Jop Spijkers           12 Road Runners            21:06
    6 Brent Carlier          12 CDTG                    21:55
    7 Bruce Rombouts         11 TLV De Langstraat       24:06
                                                             
      D10, RBR D/H10 D/H12                                   
    1 Tess Aerts             10 CDTG                    39:18
                                                             
      H10, RBR D/H10 D/H12                                   
    1 Xander Lemmens         10 CDTG                    29:58
    2 Cas van Rooij          10 Arendonk (BEL)          30:58
    3 Jayson Pot             09 TLV De Langstraat       33:54
    4 Mick van Tetering      09 TLV De Langstraat       35:52
    5 Tiego Woering          10 TLV De Langstraat       48:23
    6 Siem van de Westelaken 10 TLV De Langstraat       48:23
                                                             
      D12, RBR D/H10 D/H12                                   
    1 Lotte Aerts            07 CDTG                    28:34
    2 Lynn Kleijn            08 CDTG                    29:06
                                                             
      H12, RBR D/H10 D/H12                                   
    1 Mees Alting            08 Oisterwijk              28:15
    2 Lars Beijk             08 CDTG                    28:29
    3 Duro Schrijver         07 Gorinchem               29:38
    4 Jelle Dekkers          07 Waalwijk                30:44
    5 Ruben van Geenen       07 TLV De Langstraat       31:14
    6 Maurits Berckmans      08 Odijk                   33:12
    7 Willem Noort           08 Kerkwijk                36:12
    8 Stijn van de Vleuten   07 TLV De Langstraat       38:08
                                                             
      D14, RBR D/H14                                         
    1 Evi Freij              06 TVS '90                 45:05
                                                             
      H14, RBR D/H14                                         
    1 Pieter Noort           05 Kerkwijk                35:05
    2 Wout Mertens           05 Turnhout (BEL)          37:46
                                                             
      D16, RBR D/H16 D/H18                                   
    1 Maud Oudeman           03 TriCan                  59:45
    2 Soo Yin van Noorloos   03 TLV De Langstraat     1:04:27
                                                             
      H16, RBR D/H16 D/H18                                   
    1 Kai van Den Brink      03 TriCan                  52:22
    2 Jelle De Rouck         04 Steenokkerzeel (BEL)  1:05:11
    3 Levi Schrijver         04 Gorinchem             1:12:14
                                                             
      D18, RBR D/H16 D/H18                                   
    1 Kim van 't Verlaat     01 TVS '90                 55:59
    2 Willemijn Fuite        02 TLV De Langstraat       58:06
                                                             
      H18, RBR D/H16 D/H18                                   
    1 Timo Feenstra          02 TriCan                  51:24
    2 Martijn Smits          01 TLV De Langstraat       52:50
    3 Jeroen van der Zee     02 TVS '90                 55:34
    4 Tim Manders            02 TLV De Langstraat       57:14
    5 Koen van Maaren        02 Doorn                 1:08:43
                                                             
      RECR, RBR KORT REC.                                    
    1 Vincent Beijk          74 Utrechtse H Triatlon    51:02
    2 Dennis van Aspert      82 Drunen                  57:32
    3 Pierre Sijmens         67 Bosschenhoofd           59:32
    4 Maikel Rombouts        83 TLV De Langstraat     1:01:22
    5 Jeroen de Graaf        78 's-Hertogenbosch      1:02:50
    6 Marcel Muskens         83 TLV De Langstraat     1:03:07
    7 Dennis Stekelenburg    78 Vught                 1:04:12
    8 Hester Lingsma         82 CDTG                  1:06:34
    9 Paulina Twornicki      91 Wateringen            1:07:08
   10 Koen Berendsen         84 Nuland                1:07:53
   11 Lindsey van Uden       74 Ironmanagers Nederla  1:08:11
   12 Lonneke Hooymans       78 Vinkel                1:09:15
   13 Eske Lombarts          87 TLV De Langstraat     1:10:04
   14 Linda Beijk            78 Utrechtse H Triatlon  1:11:46
   15 Kees Akershoek         69 NTB                   1:14:31
   16 Laura van der Waal     67 Dordrecht             1:27:40
                                                             
      DUO R, RBR K REC. DUO                                  
    1 DUO Wouter & Maike     04 KNWU                  1:05:51
                                                             
      D20, RBR WEDSTRIJD                                     
    1 Diede DIederiks        91 EDO Sport             1:51:57
    2 Sophie van der Most    95 MSTV Ferro Mosea      1:56:54
    3 Claudia Striekwold     87 Fusion Team           2:04:15
    4 Hanneke van Breugel    81 Siosport              2:08:21
    5 Lizet Wolters          83 av Clytoneus          2:19:21
    6 Loes Janssen           90 Reusel                2:29:55
    7 Paulien Verhoef        84 Renkum                2:33:38
                                                             
      H20, RBR WEDSTRIJD                                     
    1 Marco Akershoek        93 Fusion Team           1:37:10
    2 Lander Sels            92 BEL                   1:38:24
    3 Joep Staps             90 TZC / Vahalis         1:38:52
    4 Rody Kroon             97 Unltd                 1:39:56
    5 Pol Nabben             83 NTB                   1:40:41
    6 Arvid van Wesenbeeck   83 Kalmthout (BEL)       1:41:09
    7 Christiaan Solleveld   84 Unltd                 1:41:31
    8 Patrick Dekkers        86 Fusion Team           1:41:42
    9 Joeri Deleebeeck       90 Tremelo (BEL)         1:42:27
   10 Cis Bens               98 BEL                   1:42:39
   11 Chris Steenbakker      98 Tri Team Kijani       1:46:10
   12 Stef Anthonissen       91 CDTG                  1:46:43
   13 Olivier Symoens        94 Zele (BEL)            1:47:13
   14 Paul Wolters           82 Berkel-Enschot        1:51:28
   15 Eli Smeyers            85 Geel (BEL)            1:51:40
   16 Stijn van Opstal       88 Oud Turnhout (BEL)    1:53:32
   17 Stein Schoonvliet      01 Oud Turnhout (BEL)    1:55:07
   18 Rob Maas               92 CDTG                  1:55:21
   19 Leenart van Eck        90 Zuilichem             1:56:11
   20 Martijn van Gemerden   86 Rijnmond              1:57:57
   21 Jos Meijer             84 Utrecht               1:58:25
   22 Willem Adriaans        87 Triotters             2:00:56
   23 Philip van Zanten      86 TZC / Vahalis         2:01:09
   24 Dick van Delft         83 TLV De Langstraat     2:01:28
   25 Willem Versteden       81 Eindhoven             2:02:45
   26 Wouter de Wit          90 's-Hertogenbosch      2:04:38
   27 Yvo Bijzen             90 Vlijmen               2:05:40
   28 Bastin van Alten       82 De Punderman          2:06:42
   29 Jan Peeters            83 Lille (BEL)           2:15:53
   30 Ruud Van den Borne     84 CDTG                  2:22:22
                                                             
      D40, RBR WEDSTRIJD                                     
    1 Eefje Ottevanger       79 CDTG                  2:00:13
    2 Annelies van der Zwart 76 Animo Sportpsycholog  2:02:02
    3 Leonie Rijk            72 Unltd                 2:10:47
    4 Meriam Janssen         74 Dongen                2:34:48
                                                             
      H40, RBR WEDSTRIJD                                     
    1 Arie de Jong           72 NTB                   1:42:51
    2 Davy Paeshuyse         77 Arendonk (BEL)        1:46:30
    3 Bart Meeuwssen         78 Retie (BEL)           1:47:21
    4 Wim Van Looveren       73 CDTG                  1:49:54
    5 Marco Jansen           72 Trioss                1:50:22
    6 Pascal Valentijn       76 Ter Aar               1:50:38
    7 Sebastiaan Holleman    80 Fusion Team           1:53:23
    8 Jeroen Wolters         80 Nijmegen              1:54:30
    9 Kenneth Alting         76 Taxandria Atletiek    1:54:49
   10 Tom Bijns              76 Geel (BEL)            1:54:50
   11 John van Heeswijk      73 Drunen                1:56:56
   12 Richard de Laat        76 CDTG                  1:57:28
   13 Fran├žois Nooten        73 CDTG                  2:01:57
   14 Kim Pinxteren          76 Baarle Hertog (BEL)   2:02:48
   15 Eelco Noort            72 NTB                   2:05:24
   16 Berend-Jan Bel         74 CDTG                  2:05:26
   17 Ruben van Duren        75 TVH                   2:07:23
   18 Dave De Rouck          77 Steenokkerzeel (BEL)  2:07:33
   19 Peter van Rijn         72 Gilze                 2:08:30
   20 Bas van der Hijden     73 Triotters             2:09:51
   21 Ronny Stabel           71 BEL                   2:10:00
   22 Joost Heijn            79 Utrechtse H Triatlon  2:10:24
   23 Stefan Smelt           80 Drunen                2:10:56
   24 Geoffrey van der Maat  78 NTB                   2:12:18
   25 Ronny Tuinstra         77 Berendrecht (BEL)     2:17:07
   26 Ferry Weijters         79 CDTG                  2:18:13
   27 Gerard Weterman        76 Huis ter Heide Ut     2:18:43
   28 Ronnie Verboven        80 Berkel-Enschot        2:23:42
   29 Gijs Cuppen            75 Triotters             2:24:17
   30 Henri Klijn            71 Drunen                2:26:30
                                                             
      D50+, RBR WEDSTRIJD                                    
    1 Gerda Kloet-Huybers    65 Trip                  2:32:07
                                                             
      H50, RBR WEDSTRIJD                                     
    1 Luc Van Herck          67 Retie (BEL)           1:47:44
    2 Armand vd Smissen      68 TLV De Langstraat     1:48:12
    3 Hans van Delft         65 NTB                   1:53:24
    4 Mark Kleinloog         69 TLV De Langstraat     1:56:15
    5 Leon Aleman            70 NTB                   1:56:48
    6 Rob Brekelmans         69 NTB                   1:57:07
    7 Arthur Turk            67 CDTG                  2:01:21
    8 Frank Harperink        67 Triotters             2:01:38
    9 Dirk Baert             69 Wingene (BEL)         2:04:10
   10 Pieter Moelker         65 Kloetinge             2:06:29
   11 Marcel Makaloey        68 Unltd                 2:09:40
   12 Marcel Traas           66 TLV De Langstraat     2:09:46
   13 Ton van Empel          68 De Punderman          2:13:03
   14 Joep van Gorp          70 Taxandria Atletiek    2:16:17
   15 Ronald van Steeg       66 Rijnmond              2:17:15
   16 Rob van der Helm       65 Esch                  2:17:36
   17 Jan van Soest          61 Trip                  2:18:32
   18 Irvin van der Waal     65 Dordrecht             2:18:35
   19 Vincent van den Elsen  69 Taxandria Atletiek    2:19:54
   20 Jakobus Meulenberg     69 CDTG                  2:35:21
   21 Tjerk Copier           70 NTB                   2:38:32
                                                             
      H60+, RBR WEDSTRIJD                                    
    1 Frank Hengeveld        60 Trip                  2:13:45
    2 Hens Koreman           56 Dongen                2:18:16
    3 Gerard van Wissen      49 TVHW                  2:21:43
                                                             
      DUO W, RBR WEDST. DUO                                  
    1 DUO Frank + Hans van d 65 Wuustwezel (BEL)      1:45:05
    2 DUO Cas en Wessel      99 Weert                 1:47:06
    3 DUO Pieter Cappon      93 TVB                   1:48:43
    4 DUO Max van Helmond    00 TLV De Langstraat     1:48:56
    5 DUO Dennis van den Bos 83 Vught                 1:52:08
    6 DUO Martijn Spijkers & 79 Tilburg               1:54:10
    7 DUO Gert Beyers        74 Kapellen (BEL)        1:54:53
    8 DUO Nina Muskens & Ger 84 AU                    2:01:00
    9 DUO Jette Swinkels     90 's-Gravenhage         2:02:50
   10 DUO Erik van der Lee   74 Drunen                2:05:13
   11 DUO Dorien Kramer & To 76 Dongen                2:13:55
   12 DUO Bert Lemmens       57 TLV De Langstraat     2:17:14
   13 DUO Marielle en Joost  62 TLV De Langstraat     2:18:34